Traditsioonilised ja ehedad
tinktuurid, taimeõlid ja salvid –
Et turgutada ja toetada oma keha parimal moel

Minust ja 4 Tuult sünnist

Minu nimi on Annika Nellis ja ma elan Läänemaal Noarootsis. Olen maalt pärit, seepärast on tõmme taimede poole minusse tulnud juba maast madalast ning usaldus looduse hinge ja hingestatusesse juurdunud metsast, kus kasvasin. Olen hariduselt bioloog, seepärast saan põimida taimedega tegeledes nii tõenduspõhised teadmised kui tunnetusliku suhtumise. Olen õppinud Hiina meditsiini ja omandanud ajurveeda põhiteadmised – need iidsed õpetused on andnud mulle võimaluse näha inimest kui tervikut ning rakendada seda teadmist taimeravis.

Oli aeg, kui huvi ravimtaimede maailma mitmekesisuse ja võimaluste vastu aina suurenes. Ma proovisin ja katsetasin erinevaid taimedest valmistatavaid tinktuure ja salve, mille abil said tervenemisel tuge nii oma pere kui sõbrad. Tasapisi kasvas nii toodete mitmekesisus kui neid vajavate inimeste hulk, kogemused liikusid suust suhu ja soovijaid tuli aina juurde. Nii sai 2016. aastal alguse minu oma tootesari 4TUULT – et valmistada fütoteraapilisi tinktuure, taimeõlisid ja salve laiemale ringkonnale. Olen seadnud eesmärgiks pakkuda ravimtaimedest valmistatud loodustooteid, mis on traditsioonilised ja kvaliteetsed. Tooted on mõeldud terviseteadlikele inimestele, kes soovivad on tervist toetada looduslike vahenditega, ning massööridele ja terapeutidele, kes saavad minu tooteid kasutada nii massaažiks kui oma teraapia täiendamiseks.

Mida tähendab 4TUULT?

Neli tuult sümboliseerib nelja ilmakaart – indiaanlased nimetavad ilmakaari tuulteks. Igale suunale vastab oma element: põhjakaarele vastab maa, idale õhk, lõunakaarele tuli ja läänele vesi. Kõik Maal elavad olendid (nii loomad kui taimed) sõltuvad neljast elemendist, kasvõi ühe puudumisel neist ei ole elu enam võimalik, kõik häviks. See näitab, kui habras ja samas jõuline on tasakaal Maal ja kui ideaalselt on siin kõik meie jaoks paika pandud. See kujund on nii võimas, et andis inspiratsiooni nimetada selle teadmise ja tunnetus järgi oma loodustoodete sari – 4 TUULT.